21 Ağustos 2013 Çarşamba

HAYAL GÜCÜ :::::::

"Hayal gücü bilgiden önemlidir" Albert Einstein.Fotoğraf: "Hayal gücü bilgiden önemlidir" Albert Einstein.

EŞ RUH ::::::::


 • eş ruh çifti ,birbirini enerji olarak onurlandırır 

 • ve dengeler.

 • Birisi dünyevi ve dışa dönük iken , diğeri daha

 •  içsel ve ruhsaldır.

RÜYA NEDİR ::RÜYALARIMIZIN FARKINDA OLALIM.

RÜYA NEDİR :::::::


Rüyalar, hayatımızdaki en gizemli olaylardan biridir. Ruhsal ,fiziksel, kişisel dünyamızla ilişkilendiririz hep. sorunlarımızı anlamaya çalışırız , farkında olsakta olmasakta geçmiş ve gelecekten haber alırız , iç dünyamızda olup bitenleri rüyalardan yorumlamaya çalışırız.
Bilinç altının bizimle garip bir o kadarda ilginç bağlantı kurma şeklidir rüyalar .
Yukarıdan da tabii yaradan bizleri bir şekilde uyarır yada ödülendirir rüya yoluyla.gelecekteki eşimizi ,işimizi görebiliriz yada hastalıklarımız için uyarılırız yada geçmişte takıldığımız bir sorun o sorunun nasıl çözüleceğinin cavabını yıllar sonra alabiliriz,
Rüyalarda şifalanırız ,rüyalarda iyi yada kötü anlamda gelecekten bilgiler alırız.
Rüyalarınızı çözmek bazen zordur çok şifreli gelir bize acaba bu neydi ne olucak diye sorgular telaşlanırız .herkese sorar ne olur yorumlarmısın bu ne demek rüyam bana ne anlatmak istedi,aslında şunu bilinki her rüya kişinin kendisine özeldir yorumcunun bu konuda
çok usta olması gerekir o yüzden eskilerde derlermişki rüyanı herkese anlatma* iyi değildir yanlış yorumlanırsa eğer ki’’öylede olur . sevdiğimiz kişiler çok uzaklardada olsa ölüm anında bizimle bir şekilde rüya yoluyla bağlantıya girerler ,belkide 10 yıl sonra sahip olacağımız bir ev yada arabayı rüyamızda yıllar önceden görebiliriz ,evleneceğimiz yada deliler gibi aşık olacağımız insanı yıllar önceden görebiliriz savaşları. depremleri .tüm dünyada bu konuda araştırmalar yapılıyor . gizemler mistizm bilinçaltı yada bilinç üstü adını siz koyun ne olursa olsun muhteşem varlıklarız bizler .
teşekkürler allahım bizi yarattığın için
HER İNSAN YARATILAN HER CAN BİR MUCİZE :::::::
rüyalar bir çok şekli vardır .
haberci rüyalar .şifacı rüyalar .psikolojik rüyalar .vs gibi
rüyalarınıza güvenin hayatınız kolaylaşsın .
rüyalar hakkındaki yazı dizim devam edicek
sevgili okurlarım ışık olun ışıkla kalın .
lütfen yaratılan her canlının yaşam hakkına saygı duyalım ::::::::
yaratılmışların içindeki en donanımlı olan canlı türü insandır ,
bu yüzden diğer yarattıklara karşı allah adına yükümlüyüz
onları sevmek, bakmak, korumak , doyurmak ,en adil şekilde yaşamlarını sürdürmelerine yardımcı olmalıyız .
IŞIK OLUN IŞIKLA KALIN :::::::::

RÜYALARINIZI ANLAMAK ,RÜYALARINIZ HATIRLAMAK, RÜYALARINIZI KONTROL ETMEK SİZİN ELİNİZDE .

 • Rüyalar bizim diğer alemler de iletişim kurmamızı sağlar ,. bilinçaltı ve bilinçüstü arasında bir habercidir . Rüyalarımızı zaman zaman hatırlamakta zorlanırız oysaki şimdiki hayatımıza bize büyük faydaları vardır bunlardan en önemliside bizlere fikir vermek olabilir. 
 • ben bir çok insanın rüyalarını hatırlamakta zorluk çektiği için bana başvurduğunu söylemek istiyorum ama zor gibi gelsede bir şekilde kendinizi eğitebilirsiniz. 
 • Öncelikle yatağınızın baş ucuna güzel bir not defteri ve kalem koyun . Rüyanızı uyandığınız an yazın uykunuz çok fazla açılmadan ve beden modunuz değişmeden gerinme tuvalete kalkma gibi mümkünse birde minik gece lambasıda olsun bir çok danışanım ses kayıt cihazına yada telefona kaydediyor çok fazla uykusu açılmadan yoksa unutuluyor sanıyeler içinde bir de ani sesle uyanılmışsa . 
 • İkincisi, rüyalar, ya da önemli bir şey hatırlamak istediğiniz o zaman bilinçaltınıza deyinki ( bilinçaltı sen söyle rüyamı ) .o an aklınıza bir söz ya da aklınızda bir rgörüntü belirir ve hemen hatırlarsınız .
 • Bilinç altı sizi uyarır .. bir renk, bir ses, bir koku rastgele bir görüntü. Bunu hemen yazın hatırlıyorum ne olursa olsun diye konut verin bilinç altına . Şimdi rüyanızı anlamlandıracak en iyi kişi sizsiniz iyi meleklerinizden de yardım alabilirsiniz yorumlar ve hatırlamalarınız için dua edin allaha onun rüya melekleri vardır size yardım ediceklerdir . evet aklınıza gelenler aman ne alakasız demeyin devam edin hatırlamaya ve yorumlamaya ve yazın alakasız bir şey bu demeyin öncelikle denRÜYALARINIZI ANLAMAK ,RÜYALARINIZ HATIRLAMAK, RÜYALARINIZI KONTROL ETMEK SİZİN ELİNİZDE .eyin ve kendiniz için bir şeyler anlamaya çalışın sizin için büyük öneme sahip olabilir. Araştırın özelikle semboller varsa eğer dikkat edin bir çok sorunu ortaya çıkarır. . 
 • sonra bu yorumları kendiniz için uyumlu bir hikaye oluşturarak bir araya getirin anlamları parça parça toplayın ve dizin Ben en küçük detayı bile yazarım danışanlarım yada kendim içinde olsa çok zevkli bir çalışmadır bu Ben görünüşte size anlamsız rüyalar üzerinde bile çalışın bakın neler buluyorsun tıpkı pazıl gibi .
 • Bazen rüyalarınızda aile üyelerinizle ya da arkadaşlarınızla , ruh dünyasından da (ölmüş yakınlarınızdan )mesajları alırsınız. İnsanlar genelde 'bir rüya gerçek olmaz falan derler ama çok gerçektir orasıda burası kadar gerçek unutmayın ' Bu farkındalığınızı genişleterek açarak ve rüyalarla bir çok soruna çözüm getirebilirsiniz . farkındalığınızı açarak bu rüya çalışçalarını yapmanız bir çok yeteneğinizi gizli kalmış yeteneklerinizi ortaya çıkaracaktır ve sizi güçlendirecektir ve zamanla lusid rüyalar yaşamaya başladığınızı göreceksiniz göreceksiniz. Yani rüyalarınızı kontrol edebilme yeteneğini kazanacaksınız birde en önemlisi görmek istediğiniz yerlere gidebileceksiniz rüya yoluyla Ben her zaman görmek istediğim yerlere gidiyorum ya da herhangi bir nedenle hayatta yüzleşmem mümkün olmayan sorunlarımla yüzleşebiliyorum sizlerde bunu neden başaramıyasınız . rüya harika bir zamandır. Bu astral seyahat için 
 • SEVGİLER :::::::

Hipnoterapi Nedir?

 

 

Hipnoterapi Nedir?

Hipnoz uyku ile uyaniklik arasi bir bilinç halidir. Hipnozda kişinin direnme gücünün  bir çoğu ortadan kalkar . Zihin rahatlar  ve gevşer bu durumda olduğunda   telkine daha açıktır ve telkinlerden daha çok yararlanır. Hipnoz halindeyken blinç açıktır Bu nedenle hipnoz esnasında kişi olan biten herşeyi duyar.

 250 yıllık hipnozun  geçmişinde hipnozdan çıkamamak yada uyanamamak diye birşey yaşanmamıştır. hipnoz uyku değil, trans halidir. Ayrıca hipnoz sırasında kişi istemediği sırlarını hipnoterapisti ile paylaşmayabilir o denli bilinç uyanıktır. Hipnoterapi yapıcak kişinin mutlaka bu konuda eğitim almış bir psikolog ya da tıp doktoru olmasına dikkat edilmelidir. Çünkü hipnozun terapi de kullanımını sadece uzman kişilerin yapması gerekmektedir. Hipnoterapi  danışan için uygun görülürse kullanılır yardımcı bir çalışmadır hipnoterapi danışanın şikayetçi olduğu sorundan çok daha hızlı  bir şekilde kurtulabilmesi yada şifalanmasını sağlamaktadır  sağlamaktadır.