12 Ekim 2014 Pazar

İÇ HUZURUMUZ İÇİN ÇOK DUA EDELİM .

İÇ HUZURUMUZ İÇİN ÇOK DUA EDELİM .
Maneviyat insanlara hayatın anlamını ve amacını bulma yollarını açar, iç barışın duygusal dengesi sağlandığında. Kişi kendini daha yüksek boyutlara hazırlamış olur ve bağlantı başlar.
Manevi Çalışmalar dini ve ruhani uygulamalar zihinsel ve fiziksel sağlığını geliştirmekte olduğunu bazı bilim adamlarınında araştırmaları göstermiştir .
Manevi çalışmalar yapan kişiler yapmayan kişilere göre düşük kan basıncı ve stres hormon düzeyleri sonucu, stresle daha iyi başa çıkabiliyor Onların daha az endişeli, daha az depresif , şefkat ve sevgi duyguları daha yüksek kişiler olduğu rapor ediliyor .
Son derece dindar kişiler beynin imajlama yeteneğini farkında olmaksızın geliştiriyor ,düzenli dua eden ve meditasyon yapan kişiler yada zikir, mantra çalışanlar , beyin yapısı olumlu yönde etkileyerek değiştiriyor .
TÜM EVREN ENERJİ AĞLARI İLE BİRBİRİNE BAĞLIDIR BİZ BİRİZ.
Aksu büyükatlı
alıntı yapılamaz
paylaşalım lütfen
sevgiler ..

IŞTE FARKINDALIK DİYE BUNA DERIM.

IŞTE FARKINDALIK DİYE BUNA DERIM. ...BEBEKLERIN ANNE KARNINDA HER ŞEYIN FARKINDA OLDUKLARINI ÇOK IYI BILIYORUM NERDENMI SEANSLARIMDAN BU FARKINDALIK SEVGİYI YADA ÖFKEYİ HISSETMEK DEGIL ÇOK DAHA ILERI BIR FARKINDALIK ...DANISANLARIMDA BILIRLER YASANANLAR SADECE MUHTEŞEM BIR MUCİZE DIYORUM..RUH HER ŞEYI BILIYOR. 
AKSU BÜYÜKATLI..