26 Ağustos 2014 Salı

AKSU BÜYÜKATLI : ZAYIFLIYAMIYORUM DİYORSANIZ TERAPİSTİNİZDEN MİNİ...

AKSU BÜYÜKATLI : ZAYIFLIYAMIYORUM DİYORSANIZ TERAPİSTİNİZDEN MİNİ...: ZAYIFLIYAMIYORUM DİYORSANIZ  TERAPİSTİNİZDEN MİNİK BİR ZAYIFLAMA SEANSI . Şimdi derin nefesler alarak içine dön derinleş ve hayal güc...

ZAYIFLIYAMIYORUM DİYORSANIZ TERAPİSTİNİZDEN MİNİK BİR ZAYIFLAMA SEANSI .

ZAYIFLIYAMIYORUM DİYORSANIZ 
TERAPİSTİNİZDEN MİNİK BİR ZAYIFLAMA SEANSI .

Şimdi derin nefesler alarak içine dön derinleş ve hayal gücünü kullanmaya başla. Sadece rahatla ve gevşe.
Gözlerini kapat. Kendini hisset. Dışarıdan gelen tüm sesler her şey yolunda diyor. Rahat ve huzurlusun. Sadece sen ve sadece sen varsın. Orada yatan bedenine odaklan. Şimdi derin nefes al ve nefesine odaklan. Hayal gücüne odaklan. Aldığın her nefes vucudunun her bölgesine yayılıyor. Şimdi nazikçe nefesini dışarı ver. Bilinçaltın sana hak ettiğin kişi olman için yardım edecek. Şimdi odaklan. Kendin için yaratacağın yeni görüntüye odaklan. Hayal et. Onu yeni, yepyeni, sağlıklı, güzel, huzurlu, mutlu bir beden olarak gör. Ve şimdiki seni gör. Aralarındaki farka bak ve artık yeni sen çok daha hoşuna gidiyor. Sağlıklı, huzurlu mutlu ve çok güzel olan sen, şimdi derin nefesler al. Aldığın her derin ve rahat nefeste güzel olan yeni senin görüntüsü ve imajı bedenine, vucüduna yayılıyor. Seninle bütünleşiyor. Artık bunun için yeme alışkanlıklarını değiştiriyorsun ve hak ettiğin kişi olma yolundasın. Daha da derinleş. Mutlu, rahat, sakinsin. Artık huzurlu, güvendesin. Derin nefes al. Bu nefes tüm bedenine yayılıyor. Ayakların, bacakların, sırtın, bedeninin her parçasına yayılıyor. Mutlu, rahat ve sakinsin.
Ve rahatladıkça farkındalığın değişiyor. Bedeninin her yanı mutlulukla rahatlıyor. Vücudun artık kaç kiloda olması gerektiğini biliyor. Artık kendi farkındalığınla yarattığın zayıflama projeni hayatına  geçiyorsun ve bilinçaltın bunu kabul ediyor. Vücuduna  bu kiloda kalmasını öğretiyor. Rahatlayıp, derinleştikçe vücudunun ihtiyaçlarının daha çok farkında oluyorsun. Sana gereksiz zamanda yemen, gereksiz şeyleri yemen gerektiğini söyleyen aklındaki düşünceler geride kalıyor. Şimdi vücudun çok daha rahat ve huzurlu.
Alıntı yapılamaz tüm haklar 
Aksu büyükatlıya 

aittir .