19 Ocak 2014 Pazar

AKSU BÜYÜKATLI KİMDİR?

7 Adımda Kuantumla Hayatınızı Değiştirin ve Koruyucu Meleğiniz Sizi Bekliyor kitaplarının yazarı olan Aksu Büyükatlı, İstanbul Şişli’de doğdu. Doğuştan sahip olduğu duru görü, parapsikoloji ve medyumsal yetenekleri çocukluğundan itibaren ailesi ve arkadaşları arasında büyük ilgi görmesine neden olmuştur.Meleklerle bağlantı kurabilen, güçlü bir psişik okuyucudur.  Tanrıdan gelen bu yetenekleriyle parapsikoloji alanında eğitim almaya, okumaya ve araştırmaya yöneldi. Astroloji, psikoloji, psikoterapi, hipnoterapi, regresyon, melekler insiyasyonu, kozmos ve kuantum alanlarında pek çok farklı dalda uluslararası eğitimler aldı. Kristal taşlarla olan çalışmaları ise ayrı bir şifalandırma konusudur. Hipnoterapi ve Regresyon alanında uluslararası master terapist ve usta bir eğitmendir. Sahip olduğu yeteneklerinin  yanı sıra sanatçı kişiliği ve resim alanında çalışmaları da melek bilincinin diğer yansıması gibidir. Yaptığı pek çok farklı alanda çevirilerle,edebiyat dünyasına katılması da bu sanatçı ruha bağlı olarak gelişmiştir. Araştırmacı kişiliği, gizemli çalışmaları her zaman yaşamının ve sahip olduğu yeteneklerin bir parçası olmaya devam etmektedir. İlahi ışığın saflığını yansıtan ruhu kelimelere döküldükçe, bu alanda yazmaya ve bildiklerini insanlarla paylaşmaya, sahip olduğu ışık bilgilerini, melek bilgeliğini ve sevgisini insanlara kitaplarıyla yansıtmaya başlamıştır.  
Mucizeler yaratmak onun için çok da zor değil...

Hipnoterapi, melek bağlantıları ve Kuantum enerji çalışmaları ile yaşamında sorun yaşayan danışanlar ve okurları ile inanılmaz değişimlere imza atmıştır.  


MELEKLERİN REHBERLİĞİ.MELEKLERİN REHBERLİĞİ...
Meleklerden rehberlik almak içsel bir huzur ve barış getirir.
Melekleri hissedin, bu size kişisel dönüşüm çalışmalarınızda 
güçlü ve derin bir destek sağlar.
Siz gerçek ışığınıza tekrar bağlanırsınız .

Bu bağlanış sizin şimdiki yaşamınızdaki zorlukları kolayca aşabilmenizi sağlar.


Fotoğraf: MELEKLERİN REHBERLİĞİ.
Bugün
meleklerden rehberlik almak içsel bir huzur ve barış getirir.
melekleri hissedin bu size kişisel dönüşüm çalışmalarınızda güçlü ve derin bir destek sağlar siz gerçek ışığınıza tekrar bağlanırsınız .bu bağlanış sizin şimdiki yaşamınızdaki zorlukları kolayca aşabilmenizi sağlar .
Fotoğraf

PAYLAŞIM:

Ben duygu düşünce ve bilgilerinin paylaştıkça 

değer kazandığına inananlardanım.

Sanat ve yazarlık hayatımda bu inancım doğrultusunda 

gerçekleşti ve fark ettimki ben yazıp paylaştıkça ne 

kadarda az şey biliyormuşum .

Karşılıklı bilgi alış verişi muhteşem güzel bir his .

Fotoğraf