26 Ocak 2015 Pazartesi

DUALARLA OLUMLAMA ..

DUALARLA OLUMLAMA ..
Allahım bana sevinç ve barış içinde yaşamak için yardım et. Beni korkularımdan öfkemden kıskançlıklarımdan , depresyondan, acı umutsuzluk, ve yalnızlık, korkusundan , suçluluk duygusundan koru güç ve anlayış ver.
Farkındalığım olsun hayatıma ve hayatıma giren herkese her olaya karşı ,beni bazı zamanlarda ruhumun içimde boğulmuş; gibi hissetmekten koru kalbimde sıkıntı olduğu zamanlarda ferahlık ver .
Olumsuz duygu ve düşüncelere kapılamama izin verme.
Allahım olumlu ve pozitif duygularımla yaşamımı iyileştirmeye niyet ediyorum .
HUZUR ,SAĞLIK,ŞİFA ,BOLLUK BEREKET DİLİYORUM.
Sevgiler .
Işık olun ışıkta kalın
Aksu Büyükatlı.
-

Danışanlarımdan yaşanmış melek hikayeleri.

KORUYUCU MELEKLERİMİZ ...

Danışanlarımdan yaşanmış melek hikayeleri.
Son günlerde gelen, bayan danışanlarımdan yaşanmış bir hikaye paylaşmak istedim.. 15 yaşlarında iken bir arkadaşı ile yüksek bir tepede tartıştığını ve dengesini kaybedip tepeden aşağıya düşeceği sırada bir elin sırtından ittirerek düşmesini engellediğini ve geriye dönüp baktığında ise arkasında hiç kimse olmadığını farketmiş tartıştığı arkadaşının da bu durumun farkında olduğunu anlamış. Arkadaşının gözlerindeki korku ve hayreti, eğer düşseydin şimdi ölmüştün deyişini ve arkamdan kendisini tutan düşmesini engelleyen o görünmez varlığın sırtındaki dokunuşunu hiç unutamadım diyor... O bir melekti ve beni ölümden kurtardı. Yıllar geçmiş olmasına rağmen aynı heyecanla anlatıyor..
sevgiler
ışık olun ışıkta kalın .
Aksu büyükatlı melek.

Kararsızlık..

Karar sızlık ve degişkenlik  başarızlığın  en büyük sebebidir
Bu durum boş yere uğraştığız için stersratır ve tüm çabalarınız boşa gider

Başarının sırrı disiplinli ve kararlı  olmaktır