7 Ocak 2015 Çarşamba

VEJETARYEN YAŞAM İNSAN DAVRINIŞINI ETKİLERMİ..

''BENİM GÖRÜŞÜME GÖRE VEJETARYAN YAŞAMIN İNSAN DAVRANIŞLERI ÜZERİNE YAPTIĞI SAF FİZİKSEL  ETKİSİ İLE İNSANLIĞA YARARI ÇOK BÜYÜKTÜR.''

ALBERT  EİNSTEİN

MELEKLERLE İLETİŞİM ..

MELEK SUNAĞI
Kendinize melek sunağınız olabilecek özel bir yer belirleyin ve orayı meleklerle çalışmak için kullanın. Sunağınıza en sevdiğiniz meleğin resmini koyun. Mum, tütsü ve mumluk bulundurun. Not defteriniz de yanınızda olsun böylece aldığınız mesajları kaydedebilirsiniz. Aynı zamanda sevgi dolu ve rahatlatan bir müzik de size yardımcı olacaktır. Hafif meditif hale geçerek meditasyona başlayın ve hissediceksiniz onun varlığını, yapmamız gereken tek şey onlardan istemektir. Yaşamınızı nasıl değiştireceğini, yolunuzda ya da amaçlarınızda gizlenen blokeleri nasıl kaldıracaklarını bilmek için baş meleklerin gücünü bilmek gereklidir.Bu çalışmaları uzman aracılığı ile yapmanız en doğrusudur . meleğinize dileklerinizi yaradana iletmesini isteyin .hızla gerçeleşicektir.
NOT:Melek jophielin rengi resimdede gördüğünüz gibi sarıdır sarı renk mum çok daha iyidir
Aksu Büyükatlı
Kitabımdan alıntıdır
Sevgiler
ışık olun ışıkta kalın
Fotoğraf: MELEK SUNAĞI
Kendinize melek sunağınız olabilecek özel bir yer belirleyin ve orayı meleklerle çalışmak için kullanın. Sunağınıza en sevdiğiniz meleğin resmini koyun. Mum, tütsü ve mumluk bulundurun. Not defteriniz de yanınızda olsun böylece aldığınız mesajları kaydedebilirsiniz. Aynı zamanda sevgi dolu ve rahatlatan bir müzik de size yardımcı olacaktır. Hafif meditif hale geçerek meditasyona başlayın ve hissediceksiniz onun varlığını, yapmamız gereken tek şey onlardan istemektir.  Yaşamınızı nasıl değiştireceğini, yolunuzda ya da amaçlarınızda gizlenen blokeleri nasıl kaldıracaklarını bilmek için baş meleklerin gücünü bilmek gereklidir.Bu çalışmaları uzman aracılığı ile yapmanız en doğrusudur . meleğinize  dileklerinizi yaradana iletmesini isteyin .hızla gerçeleşicektir.
 NOT:Melek jophielin rengi resimdede gördüğünüz gibi sarıdır sarı renk mum çok daha iyidir 
Aksu Büyükatlı 
Kitabımdan alıntıdır 
Sevgiler 
ışık olun ışıkta kalın
57 kişiye erişildi

Derin bağlantıya geçmeyi tekrar deneyimlemeye başladık.
Yine pek çoğumuz dünyada yani şimdiki yaşamımızdaki rehberlik görevimizin farkındalığına varıyoruz.
Yaradana inanıyorum tek ve kutsaldır.
Şimdiki zaman kaynağa, ışığa, Yaradana ulaşma zamanıdır.
Teklikten sıyrılıp, birlik enerjisi yaymalıyız.
Enerji çalışmalarımız birlik ve uyum içinde olmalı.
Sadece gerçeği bulmak gerekir.
Bir zamanlar kapalı olan kapılar, artık açılmıştır.
Daha da açılmaya devam ediyor ve edecektir.
Sonsuzluğa doğru...
Aksu Büyükatlı
Kitabımdan alıntıdır
Sevgiler.
Işık olun Işıkta kalın...